Otsi:
Kontaktandmed  ·  Uudised  ·  Sündmused  ·  Pildigaleriid  ·  Dokumendiregister  ·  Teabenõue  ·  Sisukord
ÜldinfoKülaliseleElukoha registreerimineAlev tunnustabValimisedJuhtiminePõhimäärusArengukavaEelarve ja majandusaasta aruanneHaridusKultuur ja sportVändra maratonNoorsootööSotsiaaltööVändra TervishoiukeskusTervishoidKeskkond, jäätmedVesi ja kanalisatsioonTeed ja tänavadEhitus ja planeerimineMittetulundusühingudHankedBlanketidTeenuste hinnadVändra Teataja 2015Virtuaalne fotonäitusAvalik kordPolitseiinfoBussiliiklusPangabussSaunTehnoülevaatusVändra 500Dokumendiregister ametnikule
«2017, Detsember»
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Vändra 500
TRE Raadio Pärnu

Osale oma ettevõttega Eesti suurimal ettevõtluskonkursil

10. juuni 2015

 
Osale oma ettevõttega Eesti suurimal ettevõtluskonkursil!


Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS), Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Eesti Tööandjate Keskliit kutsuvad teid osalema Eesti suurimal ettevõtluskonkursil, mis toimub era- ja avaliku sektori koostöös.

Konkursi Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime Edetabel 2015 raames koostatakse ettevõtete paremusjärjestus nende majandusnäitajate põhjal. Eesmärgiks on selgitada välja parimad suurettevõtete, kesk- ja väikeettevõtete ning mikroettevõtete arvestuses. Lisaks koostatakse edetabelid mitmetes valdkondades: jaekaubandus, hulgikaubandus, tööstus ja energeetika, toiduainetööstus, ehitus, side/kommunikatsioon/IT-teenused, transport ja logistika, arhitektuur ja projekteerimine, põllu- ja metsamajandus, turism, finantsvahendus, äriteenindus ja kinnisvara, teenindus. Konkurss on kõrgeimaks tunnustuseks ettevõtetele ettevõtlusorganisatsioonide poolt.

Konkursi
Ettevõtluse Auhind 2015 raames tunnustatakse parimaid viies kategoorias: aasta uuendaja, aasta välisinvestor, aasta vastutustundlik ettevõte, aasta piirkonna ettevõte ja aasta eksportöör. Konkurss Ettevõtluse Auhind on kõrgeim riigipoolne tunnustus ettevõtjatele ja ettevõtlikkusele.

Mõlema konkursi tugevaimate seast valitakse välja ettevõte, kes pärjatakse tiitliga Aasta Ettevõte 2015. Valiku teeb sõltumatu ˛ürii, mis koosneb avaliku- ja erasektori esindajatest.
Parimad ettevõtted kuulutatakse välja oktoobrikuus pidulikul auhinnagalal, millest tehakse ka teleülekanne. Lõppvalikul arvestatakse ettevõtte majandusnäitajaid, hakkamasaamist keerulises majanduskeskkonnas, panust töökohtade loomisel, tegevusi ekspordi suunal ning panustamist ühiskonda.

MIKS OSALEDA?

  • Konkurss on riigi ja ettevõtlusorganisatsioonide kõrgeim tunnustus.
  • Suurepärane võimalus end konkurentidega võrrelda.
  • Võimalus kasutada konkursi sümboolikat oma kodulehel ja materjalidel.
  • Võimalus oma ettevõtte tuntust suurendada läbi ulatusliku meediakajastuse.
  • Parimatele kutse pidulikule auhinnagalale.

Kandideerimine on avatud kuni 30. juunini 2015.

ALUSTA SIIT: www.ettevotluskonkurss.ee


Ootame Teie aktiivset osavõttu!Eesti Kaubandus-Tööstuskoda


Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus


Eesti Tööandjate Keskliit