Otsi:
Kontaktandmed  ·  Uudised  ·  Sündmused  ·  Pildigaleriid  ·  Dokumendiregister  ·  Teabenõue  ·  Sisukord
ÜldinfoKülaliseleElukoha registreerimineAlev tunnustabValimisedJuhtiminePõhimäärusArengukavaEelarve ja majandusaasta aruanneHaridusKultuur ja sportVändra maratonNoorsootööNoortekeskusAjaluguKodukordPõhikiriProjektidPildidArhiivSotsiaaltööVändra TervishoiukeskusTervishoidKeskkond, jäätmedVesi ja kanalisatsioonTeed ja tänavadEhitus ja planeerimineMittetulundusühingudHankedBlanketidTeenuste hinnadVändra Teataja 2015Virtuaalne fotonäitusAvalik kordPolitseiinfoBussiliiklusPangabussSaunTehnoülevaatusVändra 500Dokumendiregister ametnikule
«2017, Detsember»
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Vändra 500
TRE Raadio Pärnu

Vändra Noortekeskuses on uus ja huvitav mäng

Vändra Noortekeskus on tänaseks saanud paljudele kohalikele noortele mõnusaks vabaaja veetmise ja erinevate sündmuste korraldamise kohaks. Kahjuks ei too ainult soe ruum ja piljardilaud noori noortekeskusesse – nad otsivad sealt põnevaid ja huvitavaid tegevusi ning ka mänge.  

Nii otsustatigi noorte vabaajategevuste rikastamiseks esitada Pärnumaa Avatud Noortekeskuste (ANK) projektikonkursile projektitaotlus Vändra Noortekeskusele mängukonsooli, x-box 360 kinecti ja televiisori ostmiseks. Kinecti mängijal on võimalus mängida ilma abivahendeid kasutamata, st liigutades oma keha, olla ise aktiivseks tegelaseks virtuaalmängus.
Projektitaotluse kogumaksumuseks oli 747.7 eurot, millest ANK kompenseeris 597.47 eurot ja alevivalitsus lisas omaosalusena 150 eurot.

Tänu projektitaotluse rahuldamisele on nüüd Vändra noortel taas rohkem põhjust oma vaba aega noortekeskuses veeta.

Vändra Noortekeskus soetas Lauajalgpalli ja renoveeris piljardilaua

Vändra Noortekeskus otsustas soetada uue ja huvitava mängu nimega Lauajalgpall. Uue mängu ostuga loodeti rikastada Noortekeskust külastavate noorte valikuid ja tegevuste võimalusi. Lauajalgpall on mõnus ajaviide ja pakub noortele nii põnevust kui ka teadmisi jalgpallist.

Hoogsa ja sagedase piljardimängu mängimisega oli läbi kulunud piljardilaua kate. Ühise arutelu tulemusena peeti vajalikuks katkine piljardilaua kate ümber vahetada.

Tänu Pärnumaa Avatud Noortekeskuste (ANK) projektikonkursile sai Noortekeskus endale põneva mängu Lauajalgpalli ja renoveerida piljardilaua katte.

 

Projekti taotluse kogumaksumis oli 713,16 eurot, millest ANK kompenseeris 563,16 eurot ja Vändra Alevivalitsus 150 eurot.

Videoprojektori soetamine Vändra Alevi Avatud Noortekeskusele


Projekt " Videoprojektori soetamine Vändra Alevi Avatud Noortekeskusele" esitati:  Pärnu maakonna avatud noortekeskuste (ANK) projektikonkursile 2012. a aprillis.
Projekti käigus soetati Vändra noortekeskusele videoprojektor erinevate ürituste läbiviimiseks.

Projekti kogumaksusmus oli 550 eurot, millest projekt kompenseeris 440 euroga ja alevivalitsus maksis ülejäänud 110 eurot.

Eesmärgiks oli soetada Vändra Noortekeskusele videoprojektor,  mille abil siis mitmekesistada Vändra alevi elanike (eelkõige noorte) vaba aega.


Projekt on igati ennast õigustanud ja õigustab, seda ka edaspidi.

Projektor on aidanud kaasa mitmete noorteürituste läbiviimisele: “Noortekeskuse sünnipäev”, “Noortekeskuse päev”, “Playbox” jpt.

Videoprojektor on tõstnud olulisel määral sündmuste kvaliteeti ja üleüldist lahendust ürituste korraldamisel. Peale noortekeskuse on projektor muutnud ka kooliürituste ja muude alevis toimuvate sündmuste käsikäiku, luues kvaliteetsemat pilti seinale või kasutades mitut projektorit korraga, et luua pilt erinevates kohtades.

Noorsoovahetusprojekt ´´Mieux vivre ensemle´´ s.t. ´´Koos elades on parem´´

Helitehnika soetamine Vändra Alevi Avatud Noortekeskusele

Kolmepoolne projekt: Saksamaa reis 2004

Kahepoolne projekt Saksamaal 2005

"Noorte info ja võimalused Euroopas" kolmepoolne noorsoovahetus 2006