Otsi:
Kontaktandmed  ·  Uudised  ·  Sündmused  ·  Pildigaleriid  ·  Dokumendiregister  ·  Teabenõue  ·  Sisukord
ÜldinfoKülaliseleElukoha registreerimineAlev tunnustabValimisedJuhtiminePõhimäärusArengukavaEelarve ja majandusaasta aruanneHaridusKultuur ja sportVändra RaamatukoguMeie raamatukogu luguPõhimäärusNõukoguRaamatukogu kasutamise eeskiriAvalik InternetipunktSündmusedARHIIV SündmusedVändra KultuuriosakondPõhimäärusRingidVändra HobikoorPildigaleriiKultuuri- ja spordisündmuste korraldamineJõusaalKultuuri- ja spordikomisjonSpordiuudisedPärnumaa spordikalenderMTÜ Jalgpalliklubi Vändra VaprusMTÜ Vändra RatsaspordiklubiMTÜ Vändra Sõprade SeltsVändra PäevadVändra Päevade arhiivVändra maratonNoorsootööSotsiaaltööVändra TervishoiukeskusTervishoidKeskkond, jäätmedVesi ja kanalisatsioonTeed ja tänavadEhitus ja planeerimineMittetulundusühingudHankedBlanketidTeenuste hinnadVändra Teataja 2015Virtuaalne fotonäitusAvalik kordPolitseiinfoBussiliiklusPangabussSaunTehnoülevaatusVändra 500Dokumendiregister ametnikule
«2017, Oktoober»
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Vändra 500
TRE Raadio Pärnu

Jalgpalliklubi Vändra Vaprus on esimeselt mängult tagasi positiivse tulemusega

09. märts 2015

Naistepäeval peetud Esiliiga avamäng JK Vändra Vapruse ja Rakvere JK Tarvase vahel peeti maha Rakvere amortiseerunud kunstmurul, päikesepaistes, kuid tugevas tuules. Nagu arvata võis, asusid teineteiselt mõõtu võtma kaks üsnagi võrdset meeskonda ning eelduste kohaselt pidi võitma see, kes rohkem tahtis.

 

Kohtumine algas ja kulges peamiselt Rakvere pallurite juhtimisel. Oli selgesti näha kumb võistkond on treeninud suurel väljakul ja milline pisikeses võimlas. Kohati üsna ladusat söödumängu näidanud kodumeeskond pidi aga üllatuma, kui vändrakate esimene korralik rünnak ning esimene löök väravale 1:0 külalised juhtima viis. Vasakust äärest alanud rünnak käis kenasti läbi keskvälja teisele äärele, kust Mihhail selle tugeva sööduga väravaesisele saatis ning lõpetuseks Alfred Vesselov palli kenasti tühja väravasse koksas. Mängupilt oli endine. Rakvere kontrollis palli ja Vändra tegeles kaitsetööga. Järjest ohtlikumaks kodumeeskonna rünnakud muutusid ja vaid õnn ja Veiko suurepärane tegutsemine postide vahel päästis külalisi halvimast. Kui ühed ei löö, siis teevad seda teised ja nii läkski. Nimelt vändrakate värske täiendus ja elu esimene Esiliiga kohtumine lõppes Rasmus Allesele ühel rünnakul fantastiliselt. Karistusala lähistel saadud mänguvahendi sai noormes kenasti kontrolli alla ja kõmmutas kogu südamest Rakvere värava tagumise nurga suunas ning 2:0 imelisest sooritusest oli tõsiasi. Endiselt ei muutunud mänguliselt midagi silmnähtavalt. Kodumeeskond üritas kõvasti, kuid seekord lähemale väravapostist nad külaliste õnneks ei jõudnudki.

Kuna poolajaks juhiti kahe väravaga, lepiti riietusruumis kokku, et oma värav peab jääma puutumata. Olgu selleks vajalik kasvõi palli oma värava lähistelt kaugele löömine, ühesõnaga keskenduti veel rohkem kaitsetegevusele ja välditi igasugu riske. Korralikku mänguilu oleks praeguses seisus Vapruse mängijatelt palju loota, kuid ei meenugi millal kaitsjad nii palju kordi punktide saamiseks mänguvahendit teadmata suunas ära pidid lööma. Kuid tahe ja kõva töö tulemusena saadi eesmärgiga hakkama. Kohati suudeti ka ise ladusalt söötu mängida, mille tulemusena mängiti headele löögipositsioonidele Ranet ja Rait, kuid kahjuks otsustavusest jäi puudu ning võimalusteks need jäidki. Kuigi Rakvere surve muutus kohati üsnagi korralikuks, siis otsest ohtu väravalöömiseks ei tekkinudki. Küll kohtumise üleminutil ei suutnud kodumeeskond realiseerida rünnakut, kui väravaesiselt koksati pall üle tühja värava. See oli kindlasti parim võimalus, mis võinuks veel korrakski kodusatsi mängu tagasi tuua.

Kahe võrdse heitlus lõppeski seekord 2:0 külaliste võiduga. Kokkuvõttes võib öelda, et ka Rakvere oli ära teeninud enamat, kui 0 väravat, kuid seekord sedasi. Vändrakad võivad rõõmustada kolme punkti ja kahe väga ilusa värava üle, kuid mänguliselt tuleb kõvasti juurde panna. Õnneks on selles osas varu, kui ükskord õue ja suurele väljakule treenima saab, seniks tuleb anda endast parim ja näidata üles väga suurt tahet, mis näitab, et ka sedasi on võimalik teinekord punkte koju tuua!

Vaprus: Veiko Põldemaa, Artur Ojala, Indrek Oja, Toomas Eier, Maigo Vaakmann, Alfred Vesselov, Ranet Lepik (48. Mihkel Jürgenstein), Ott Middenbritt (61. Oliver Ojala), Toomas Mangusson (88. Jaagup Valma), Rasmus Alles (74. Kaarel Saaremets), Mihhail Kravtšenko (55. Rait Sõrmus).
Varus: Kaarel Saaremets, Jaagup Valma, Oliver Ojala, Rait Sõrmus, Harris Jürissaar, Martin Pärn, Mihkel Jürgenstein.

 

Tänud vastasele ja edu neile järgmistes kohtumistes! Eriline tänu aga 20-30 pealisele Vändra publikumile, kes ei pidanud paljuks omadele Rakverre kaasa elama tulla.

Järgmise kohtumise peavad meie pallurid järgmisel pühapäeval Tallinnas kell 16.30, kui vastaseks on FC Flora II koosseis. Kohtume staadionil!

Allikas: http://jkvandra.ee/esimeselt-mangult-tagasi-positiivse-tulemusega

 

JK Vändra Vapruse esindusmeeskond sai Türil toimunud Ganvix Cupil esikoha

21. jaanuar 2013

Kui eelmisel nädalavahetusel jäid meie IV liiga poisid turniiril Viljandis võiduta, siis laupäeval 19. jaanuaril Türil toimunud Ganvix Cupil ei suutnud keegi üle mängida meie esindusmeeskonda. Turniiri parimaks väravavahiks tunnistati meie poiss Hans Naano ja parima mängija tiitel läks seekord Pärnu linnameeskonda, mille pälvis Henri Hanson.

Kogu artikkel JK Vändra Vaprus kodulehel.

2012. aasta parimaks jalgpalliklubiks Eestis valiti JK Vändra Vaprus

08. jaanuar 2013

2012. aasta parimaks jalgpalliklubiks Eestis valiti meie kohalik JK Vändra Vaprus. Klubil on äärmiselt hea meel, et Vändra ja JK Vändra Vapruse tegemisi on nähtud ning antud tunnustus on kindlasti suur motivaator edasiseks ja veel paremaks tegutsemiseks.

Kõigest täpsemalt JK Vändra Vaprus kodulehelt

Jalgpalliliidu artiklit aasta parimate kohta saate lugeda siit

Veel aasta lõpp oli meie klubi mängijatele väga tihe. Kui vähem rõhuti treeningutele, siis rohkem osaleti erinevatel turniiridel, mis said alguse 22. detsembril Pärnu Spordihallis ja lõppesid 29. detsembril Kilingi - Nõmmes. Vahepeal käidi paaril korral Tallinnas ja korra külastati Viljandi spordihoonet. Kõik turniirid olid väga huvitavad ja õpetlikud ning heameelt teeb asjaolu, et korralikku konkurentsi pakkusime oma võsitkondadega igal turniiril.

Kuidas turniiridel läks, seda saate lugeda siit.

Jalgpalliuudiseid Vändrast

18. detsember 2012

Sellel laupäeval, 15. detsembril osalesid meie klubi mehed esimesel Võhma Jõuluturniiril, kuhu oli kokku kutsutud seitse meeskonda. Nädal varem Viljandist kaasa toodud teine koht oli küll tore, kuid seekord mindi turniirile kindlate võidumõtetega. Mis edasi sai, saate lugeda artiklist.

17.detsember alanud Eesti Jalgpalli Liidu korraldataval Aastalõputurniiri esimese päeva lõpetas IV liiga teine turniir. Ka JK Vändra Vaprus sai õiguse osaleda antud turniiril oma teise esindusega. Turniiril oli kokku 16 meeskonda, kes oli jagatud nelja alagruppi. Vaid grupi võitjad said pääsu poolfinaalidesse, kuid kahjuks pidid meie poisid kõige napimalt oma alagrupis teiseks jääma.

Kogu artikkel JK Vändra Vaprus koduehel

VIDEO. Eesti Meistrivõistluste II liiga mäng. JK Vändra Vaprus vs FC Nõmme United

JK Vaprus viimaste nädalate tegemistest

19. november 2012

Möödunud nädalavahetusel Toris peetud siseturniiridest saate pikemalt lugeda siit.

Laupäeval, 17.novembril osales meie meeste esindus oma esimesel võistlusel pärast lõppenud Eesti meistrivõistluste hooaega, mis leidis aset Türil, sealsel väikesel kunstmurul. Kuidas neil läks, saate lugeda siit.

Hooaeg lõpetati 17. novembril Rael. Pikemalt saate lugeda siit.

Jalgpalliklubi Vändra Vaprus lõpetas hooaja edukalt

30. oktoober 2012

Nädala eest pidasid meie klubi II liiga pallurid oma selle aasta viimase kohtumise liigas, kuhu alles eelmisel aastal tõusti. Viimase mängu eel oli olemas teoreetiline võimalus lõpetada niigi edukas hooaeg kogunisti kolmandal tabelireal, kuid selleks tuli just sellel positsioonil paiknenud FC Elva meeskond kindlalt võiduga üle mängida. Et ülesanne ei olnud kergetekillast oli teada juba enne kohtumist, kuid mängule sõideti siiski ainult võidu järele.

Kogu artikkel JK Vändra Vaprus kodulehel

Suur töö tehtud. Pinge säilib!

16. oktoober 2012

Kui vahepeal on lõppenud Jalgpalliklubi Vändra Vaprus nooremate vanuseklasside ja IV liiga hooajad, siis meeste II liiga ning C klassi poiste madinad on endiselt täies hoos. Just viimaste nimetatud meeskondade ootused on kõrged, kuna mõlemal satsil on võimalus lõpetada hooaeg vägagi väärikalt.

Loe täpsemalt JK Vändra Vaprus kodulehelt

Jalgapalliklubi tegemistest esimesel sügiskuul

27. september 2012

Kahe möödunud nädala jooksul on meie klubi võistkonnad maha pidanud ohtralt mänge, mis siiani erinevatel asjaoludel veel kajastamata on jäänud. Lühidalt võtaksimegi kokku viimase üheksa mängu tulemused.

Eelmisel nädalal käis meie laste treener Ranet Lepik UEFA korraldatud koolitusel Kopenhaagenis. Muljeid saate lugedaja vaadata artiklis "UEFA koolitus Taanis"

JK Vändra Vapruse kodumängud (Vändra staadionil september-oktoober)

05. september 2012

II liiga JK Vändra Vaprus

 

22.09 kell 12.00 JK Vändra Vaprus - JK Luunja

29.09 kell 12.00 JK Vändra Vaprus - Viljandi JK Tulevik

06.10 kell 12.00 JK Vändra Vaprus - Tartu SK 10 II

21.10 kell 12.00 JK Vändra Vaprus - FC Elva

 

IV liiga JK Vändra Vaprus II

 

09.09 kell 12.00 JK Vändra Vaprus II - FC Aspen

23.09 kell 12.00 JK Vändra Vaprus II - Tõrva FC Warrior

07.10 kell 14.00 JK Vändra Vaprus II - Tartu JK Tammeka III

Jalgpalliuudiseid

12. september 2012

Vändra pallipoiste tegemised JV Vändra Vapruse kodulehelt:

Noorte mängu eelmisel nädalal

Kibe 3:3! (IV liiga kohtumine Vändras)

Meestele mõru kaotus! (II liiga kohtumine Tallinnas)

 

MTÜ Jalgpalliklubi Vändra Vaprus

Jalgpalliklubi Vändra Vaprus suvi

10. juuli 2012

Vahepeal on palju vett merre voolanud ja kiirel ajal meie klubi tegemised kodulehele märkimata jäänud. Toimunud on tõesti palju ja nüüd järgemööda lühidalt seiklused teieni toomegi.

Meie suvi

Vändra Vaprusel oli kasin nädalavahetus

Spordiuudiseid Jalgpallikubilt Vändra Vaprus

28. mai 2012

Ülevaate möödunud nädala jalgapllurite tegemistest saate järgnevates artiklites:

Flora pandi pikali! (25.05.2012, C klassi mäng Tallinnas)

II liigas jälle viik! (26.05.2012, II liiga mäng Pärnus)

Ronaldolt neli kolli! (26.05.2012, 2000. asündinud ja nooremad mängijad Pärnus)

Duubel 1:4! (27.05.2012, IV liiga mäng)

 

JK Vändra Vaprus kutsub kõiki osalema sõprusklubi Viko korraldatavale Vändra rattarallile, mis toimub 2. juunil Vändras.

Jalgpalluritel möödus nädalavahetus võidukalt

12. juuni 2012

Väärt viik liidri vastu! (II liiga mäng Viljandis)

Kaua tehtud kaunikene!

Pärnule vastu ei saanud (Pärnjõel)

Noored osalesid Sindi Spordipäevadel! (06.06 Sindi linna spordipäevad)

Jalgpalliuudiseid JK Vändra Vapruselt

19. juuni 2012

Noored seekord ei võitnud! (12.06.2012, D klassi noorte kohtumine Märjamaal sealse FC Floraga)

Mehed suhteliselt edukad! (16.06.2012, II ja IV liiga mängud Tartumaal)

29. mail võõrustasid Vändra D klassi noored Pärnjõel Pärnu Kalevi SK meeskonda

30. mai 2012

Kalevile jäädi alla! (29.05.2012, D klassi mäng Pärnjõel)

Jalgpalliklubi Vändra Vaprus mängud pakkusid möödunud nädalavahetusel palju põnevust

21. mai 2012

Möödunud nädalavahetuse mängudes saate lugeda järgmistel linkidel

IV liiga ei saa jalgele! (IV liiga mäng Väimelas, 20.05.2012)

Teises liigas tähtis võit! (II liiga mäng Pärnus , 19.05.2012)

Ronaldo tegi rekordi! (E ja D klassi mängud Pärnus, 19.05.2012)

Vändra jalgpallurid said tunda nii kaotusvalu kui võidurõõmu

14. mai 2012

Väikestele kaotus ja võit (D klassi noored, Pärnjõe, 12.05.2012)

JK Vändra Vaprus II tubli, kuid sellest liidri vastu ei piisanud! (IV liiga mängud, Pärnu, 12.05.2012)

27 kohtumist kaotuseta! (I liiga mängud, Paide, 13.05.2012)

Jalgpallipoiste võit Türil

16. mai 2012

98 aasta poisid teeniseid võidu! (15.05.2012, Türil)

Jalgpalliklubi Vändra Vaprus mängudest möödunud nädalavahetusel

07. mai 2012

Koostöös Jalgpalliklubiga Vändra Vaprus hakkame Vändra alevi kodulehel avaldama alevi suurima spordiklubi tegemisi.

Järgnevalt avaldame uudised möödunud nädalavahetuse tegemistest.

IV liigas suur kaotus (05.05.2012, Väimela. IV liiga kohtumine: JK Vändra Vaprus ja Võru JK II)

Rabe esitus, kuid siiski võit (05.05.2012, Pärnu. II liiga kohtumine: JK Vändra Vaprus ja Türi JK Ganvix)

Pisikeste põnnide suur turniir (06.05.2012, Pärnjõe. Lasteaedade turniiril kohtusid Pärnumaa lasteaedade mudilased)

Nädalaga kuus mängu

JK Vändra Vaprus vs Paide Kumake

02. september 2012 12.00 · JK Vändra Vaprus vs Paide Kumake (Vändra Staadion)

Vändra Vapruse naiskond võitis Rahvaliiga

24. oktoober 2013

Laupäeval, 19. oktoobril 2013. a, mängitud naiste Rahvaliiga finaalis võitis Vändra Vaprus 3:2 Läänemaa JK ja tuli esmakordselt liiga võitjaks.

Loe täpsemalt portaalis jalgpall.ee