Otsi:
Kontaktandmed  ·  Uudised  ·  Sündmused  ·  Pildigaleriid  ·  Dokumendiregister  ·  Teabenõue  ·  Sisukord
ÜldinfoKülaliseleElukoha registreerimineAlev tunnustabValimisedJuhtimineAlevivolikoguJärgmise istungi materjalid (eelnõud)ARHIIV 2015. a istungidARHIIV 2014. a istungidARHIIV 2013. a istungidARHIIV 2012. a istungidARHIIV 2011. a istungidARHIIV 2010. a istungidARHIIV 2009. a istungidARHIIV 2004-2008. a istungidIstungite protokollidKomisjonidAlevivalitsusStruktuurValitsuse liikmed ja istungite protokollidKomisjonidVändra KultuuriosakondHallatavad asutusedPalgaandmed ja palgajuhendidAmetiisikute majanduslike huvide deklaratsioonidUurimused, analüüsidPõhimäärusArengukavaEelarve ja majandusaasta aruanneHaridusKultuur ja sportVändra maratonNoorsootööSotsiaaltööVändra TervishoiukeskusTervishoidKeskkond, jäätmedVesi ja kanalisatsioonTeed ja tänavadEhitus ja planeerimineMittetulundusühingudHankedBlanketidTeenuste hinnadVändra Teataja 2015Virtuaalne fotonäitusAvalik kordPolitseiinfoBussiliiklusPangabussSaunTehnoülevaatusVändra 500Dokumendiregister ametnikule
«2017, Juuni»
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Vändra 500
TRE Raadio Pärnu

Vändra Alevivalitsuse osakonnad ja hallatavad asutused

Vändra Gümnaasium

Aadress: Kooli 13, Vändra alev 87701 Pärnumaa

E-post gymn@vandra.ee

Registrikood 75001626

 

Direktor Marget Privits

telefon 444 7731
E-post
marget.privits@vandra.ee

Vastuvõtuaeg tööpäeviti vastavalt eelnevale kokkuleppele

 

Sekretär Maire Küttim
Telefon 444 7730
E-post
gymn@vandra.ee

 

Töötajate kontaktandmed

Õpetajate kontaktandmed

 

 

M. Lüdigi nim Vändra Muusikakool

Aadress: Vana 61 Vändra alev 87701 Pärnumaa
E-post
muusikakool@vandra.ee
Registrikood 75001655

Direktori kt Kalev Saar

Õpetajate tuba 449 5983

 

Vändra Lasteaed

Aadress: Spordi 13 Vändra alev 87701 Pärnumaa
E-post
lasteaed@vandra.ee
Registrikood 75037432

Direktor Jaana Novikov, telefon 449 5027

Kontaktid

  

 

Vändra Raamatukogu

Aadress: Pilve tn 2 Vändra alev 87701
E- post
raamatukogu@vandra.ee

Registrikood 75001632
Telefon 449 5936
Direktori kt Laine Adamso, telefon  449 5835

Facebook

  

 

Vändra Alevivalitsuse Kultuuriosakond

Aadress: Pärnu-Paide mnt 2 Vändra alev 87701 

Telefon 5785 0854;  443 0346
Faks 443 0333 
Registrikood 75034821

Kultuurispetsialist Martin Sempelson, E-post martin.sempelson@vandra.ee
Kultuurispetsialist Ats Paberits, E-post ats.paberits@vandra.ee

Facebook

  

Vändra Alevi Hoolekandekeskus

Aadress: Vihtra tee 4 Vändra alev 87701

E-post hoolekandekeskus@vandra.ee

Registrikood 75001649

Telefon 449 5730

Juhataja Silje Lang

 

 

Vändra Alevi Sotsiaalmaja

Aadress: Vana 94 Vändra alev 87701

E-post sotsiaalmaja@vandra.ee

Registrikood 75025638

Telefon 511 9408

Juhataja Elvi Kalm

 

Direktori vaba ametikoha täitmiseks korraldatava konkursi tingimused ja kord

Määrusega kehtestatakse koolieelsete lasteasutuste, huvikooli ja raamatukogu direktori vaba ametikoha täitmiseks korraldatava avaliku konkursi tingimused ja kord.

 

Direktori vaba ametikoha täitmiseks korraldatava konkursi tingimused ja kord